Yüzme derslerini British Swim School ayrıcalığı ile alacaklar...

Adana’da bulunan dünyanın ilk Uluslararası 3-6 Yaş Çocuk Üniversitesi öğrencileri yüzme dersini Gündoğdu Koleji’nin Avrupa Standartlarındaki havuzunda alacaklar. Gündoğdu güvencesiyle Adana’ya gelen, bebeklere dahi yüzme öğreten dünyaca ünlü yüzme okulu British Swim School’un tecrübeli yüzme antrenörleri Çocuk Üniversitesi öğrencilerine yüzme eğitimi verecek.

Yüzme derslerini British Swim School ayrıcalığı ile alacaklar...

Dünya markası British Swim School Yüzme Okulu Adana’da.. Bebeklerden yetişkinlere kadar geniş bir yelpazede, 32 yıllık tecrübeye sahip, uluslararası nitelikli yüzme okulu olanBritish Swim School şimdi Adana’da Bebekler ve çocuklar için yüzme ve su güvenliğinin iç içe öğretildiği British Swim School ile önce suyu sevdiriyor sonra yüzme öğretiyoruz. Vücut kaslarının gelişimini desteklemesi yanında, eğlenceli, serinletici ve dinlendirici bir etkinlik olan yüzme aktivitesi, okulumuzdaki yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuzda, British Swim School yüzme eğitimcileri eşliğinde gerçekleştirilir.


Gündoğdu Koleji’ne gelen British Swim School’un Amerikalı ve İngiliz yüzme uzmanları, sistem ile ilgili antrenörlere ve yöneticilere eğitim verdiler.
KARDES
KURUMLARIMIZ